Skontaktuj się

Dr Michał Michalik wśród wykładowców konferencji Essence of Beauty

W sobotę, 25 lutego 2017, odbyła się kolejna z cyklu konferencji „The Essence of Beauty” poświęcona tematyce leczenia interdyscyplinarnego. Wydarzenie zorganizowane przez MIS Poland, poświęcone było trendom i nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w stomatologii.  Wśród wykładowców z całego świata, którzy podzielili się z uczestnikami konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem, był dr n. med. Michał Michalik, otolaryngolog, chirurg głowy i szyi, założyciel Centrum Medycznego MML.

W swoim wystąpieniu dr Michalik skupił się na diagnostyce i endoskopowych technikach leczenia zatok przynosowych w kontekście procedur stomatologicznych. Leczenie implantologiczne jest silnie skorelowane z funkcjonowaniem zatok szczękowych. Zabiegi wykonywane przez implantologów, niosą ryzyko powikłań w obszarze zatok. Dr Michał Michalik opowiadał w tym kontekście o istocie zidentyfikowania ewentualnych konsekwencji i przeprowadzeniu leczenia nieprzewidzianych powikłań.

Konferencje The Essence of Beauty odbywające się raz na dwa lata. Wydarzenia stanowią platformę wymiany wiedzy i doświadczeń wykładowców z całego świata i stwarzają możliwość dyskusji o interdyscyplinarnym leczeniu w połączeniu z warsztatami innowacyjnych technik stosowanych we współczesnej stomatologii.

Zobacz także:

Zobacz wszystkie