Skontaktuj się

Fundacja Polsat od 21 lat jest po to, by ratować życie i zdrowie najmłodszych

W naszych działaniach zawsze wychodzimy od problemu konkretnego dziecka. Pomagamy dzieciom z różnymi schorzeniami, ja np. mukowiscydoza, zespół Downa, mózgowe porażenie dziecięce, dystrofia mięśniowa, arthrogrypoza, wady słuchu, choroby nowotworowe, wady serca, cukrzyca, padaczka, autyzm.
Od początku działalności wspieramy również budowy, remonty i modernizacje szpitali i ośrodków, w których leczone i rehabilitowane są dzieci – m. in. wybudowaliśmy największą Klinikę Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Centrum Zdrowia Dziecka. Rocznie Klinika przyjmuje ponad 3000 noworodków z całej Polski.
Angażujemy się także w pionierskie projekty jak np. sprowadzenie do Polski Rodzinnych przeszczepów wątroby czy też wprowadzenie do Polski w 2017 roku nowoczesnej metody leczenia w łonie matki dotyczącej rozszczepu kręgosłupa.
Wszystkie nasze działania pokazują, że jedynie łącząc siły – wspólnie jesteśmy w stanie naprawdę pomagać dzieciom.
Nawet najmniejsza kwota może pomóc chorym dzieciom.
Wystarczy, że wpiszesz KRS 0000 135 921 do deklaracji podatkowej.
To takie proste i nic nie kosztuje! Dziękujemy!

***
Do dziś Fundacja Polsat objęła swoją pomocą 31 535 małych pacjentów i wsparła finansowo 1206 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 224 318 651,19 zł Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą z ogólnopolskich kampanii, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych.

Zobacz także:

Zobacz wszystkie