Umów teleporadę
Menu

Zespół gastroenterologów

Dr n. med. Lucyna Hryszczyk

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu planowania i zarządzania w ochronie zdrowia w Międzynarodowej Szkole Menadżerów Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych.

Współpracowała z renomowanymi placówkami medycznymi w kraju i za granicą, m.in. z Taunton Teaching Hospital Somerset (Wielka Brytania) oraz Klinice Gastroenterologii i Klinice Geriatrii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Pracowała również jako Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii i Kierownik Działu Szybkiej Diagnostyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie, kierownik Poradni Gastroenterologicznej i przychodni przyszpitalnej oraz zastępca dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, a także dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Mokotów.

Specjalizuje się w gastroenterologii i chorobach wewnętrznych. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego i chorób wewnętrznych.

Czytaj więcej