Rejestracja on-line
Umów teleporadę
Menu

Zespół laryngologów

Dr n. med. Michał Michalik

Specjalizuje się w otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi oraz medycynie lotniczej. Przez lata działalności medycznej rozwijał prace z dziedziny Funkcjonalnej Endoskopowej Chirurgii Nosa i Zatok (ang. FESS). Jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził również metodę balonoplastyki zatok, innowacyjną metodę poszerzenia ujść zatok XprESS, a także mało inwazyjnych zabiegów płukania zatok metodą Hydrodebrider. Założyciel pierwszego w Polsce Centrum Leczenia Chrapania. Wprowadził technikę koblacji, radiochirurgię, technikę harmoniczną oraz implanty stosowane do korekcji gardła i podniebienia miękkiego w leczeniu chrapania. Jako jedyny w Polsce rozpoczął także wykonywanie innowacyjnego zabiegu ReposeTHS.

Dr n. med. Jan Bardadin

Specjalizuje się w chirurgii otolaryngologicznej. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim leczeniem operacyjnym: chirurgią ucha (drenażem jam bębenkowych, dekompresją trąbek słuchowych, leczeniem otosklerozy, operacjami z zakresu tympanoplastyki), chirurgią onkologiczną, w tym operacjami guzów ślinianek krtani, endoskopowymi i klastycznymi operacjami zatok obocznych nosa, mikrochirurgiami krtani, operacjami korekcyjnymi przegrody nosa i zastawki nosa oraz operacjami nosa zewnętrznego (rynoplastyką).

Prof. dr hab. n. med. Wiesław Konopka

Specjalizuje się w otolaryngologii, audiologii i foniatrii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim konsultacjami i zabiegami operacyjnymi w zakresie chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani.

Dr hab. n. med. prof. nadzw. Andrzej Wojdas

Specjalizuje się w otolaryngologii i alergologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim endoskopowymi operacjami jamy nosowej i zatok przynosowych oraz plastyką podniebienia, a także leczeniem i diagnostyką chorób alergicznych w zakresie dróg oddechowych u pacjentów powyżej 10 roku życia.

Dr hab. n. med. Lidia Zawadzka-Głos

Specjalizuje się w otolaryngologii dziecięcej. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim leczeniem chrapania u dzieci, leczeniem operacyjnym przerośniętego trzeciego migdała i migdałków podniebiennych u dzieci, metodą noża harmonicznego, endoskopowymi operacjami nosa i zatok.

Lek. med. Marcin Broda

Specjalizuje się w otolaryngologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim leczeniem operacyjnym chorób nosa i zatok przynosowych ze szczególnym uwzględnieniem technik endoskopowych, operacjami migdałków podniebiennych i migdałka gardłowego oraz leczeniem zaburzeń oddychania podczas snu – chrapania i obturacyjnych bezdechów – metodą Celon i Pillar.

Dr n. med. Agata Gerwel

Specjalizuje się w otolaryngologii oraz chirurgii głowy i szyi. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim leczeniem operacyjnym chorób nosa i zatok przynosowych ze szczególnym uwzględnieniem technik endoskopowych, leczeniem operacyjnym zaburzeń oddychania podczas snu – chrapania i bezdechów sennych – metodą Celon oraz diagnozą chorób gruczołów ślinowych i ich leczeniem operacyjnym.

Lek. med. Agnieszka Dmowska-Koroblewska

Specjalizuje się w otolaryngologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim leczeniem chrapania oraz bezdechów śródsennych metodą Celon, leczeniem chirurgicznym przerostu migdałków podniebiennych oraz migdałka gardłowego z zastosowaniem noża harmonicznego.

Dr n. med. Katarzyna Pierchała

Specjalizuje się w otolaryngologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim leczeniem choroby Ménière’a oraz chorób ucha wewnętrznego o innej etiologii, leczeniem transtympanalnym w chorobach ucha wewnętrznego, a także leczeniem zawrotów głowy i zaburzeń równowagi.

Dr n. med. Wiesława Gerwatowska

Specjalizuje się w otolaryngologii oraz immunologii nowotworów złośliwych w laryngologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem bólów i zawrotów głowy, niedosłuchów, zapaleń gardła i krtani.

Dr n. med. Jacek Usowski

Specjalizuje się w otolaryngologii, audiologii i foniatrii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim chorobami ucha wewnętrznego, a także leczeniem zawrotów głowy i zaburzeń równowagi.

Dr n. med. Krystyna Kizler – Sobczyk

Specjalizuje się w otolaryngologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób nosa, zatok, gardła, krtani i uszu u dorosłych oraz dzieci, diagnostyką i leczeniem schorzeń z zakresu audiologii oraz leczeniem operacyjnym zaburzeń drożności nosa.

Lek. med. Grzegorz Sobczyk

Specjalizuje się w otolaryngologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim wykrywaniem i diagnostyką nowotworów górnych dróg oddechowych metodą NBI i chirurgią onkologiczną, w tym operacjami guzów ślinianek oraz mikrochirurgią krtani.

Lek. med. Igor Anurin

Specjalizuje się w chirurgii endoskopowej zatok (FESS), chirurgii plastycznej podniebienia miękkiego (leczenia chrapania i bezdechu sennego ), leczenia i diagnozowania raka głowy i szyi, a także ambulatoryjnym leczeniu ostrych i przewlekłych chorób górnych dróg oddechowych. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Lek. med. Beata Zając

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zachowawczym chorób laryngologicznych wieku dziecięcego. Wykonuje badania endoskopowe – fiberoskopię jam nosa i nosogardła. Przyjmuje dzieci od wieku noworodkowego do 18 roku życia.