Skontaktuj się

Zespół lekarzy rodzinnych i internistów

Dr n. med. Robert Włodarczyk

Dr n. med. Robert Włodarczyk ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Zarządzanie Służbą Zdrowia – Wyższa Szkoła Biznesu – w Nowym Sączu.
Pracował między innymi w takich miejscach jak II Klinika Chorób wewnętrznych Alergologii i Pneumonologii, Wojskowy Instytut Medyczny z Centralnym Szpitalem Klinicznym, Wojskowy Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc w Otwocku.
Posiada wszystkie wymagane wg. prawa, Certyfikat z zakresu Diagnostyki i Leczenia Zaburzeń Oddychania Podczas Snu.
Specjalizuje się w pulmonologii oraz chorobach wewnętrznych. Leczy przede wszystkim choroby takie jak: astma, POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc, bezdech senny, sarkoidoza.

Czytaj więcejUmów on-line

Lek. med. Anna Brzezińska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Współpracowała z placówkami takimi jak: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, Instytut Kardiologii (I Klinika Wad Serca), NZOZ Amodent w Piastowie, ATR Specjalistyczna Poradnia Lekarska w Pruszkowie, GSPZLO w Ożarowie Mazowieckim, Klinika Profilaktyki Medycznej Sp. z o.o. w Warszawie
Specjalizuje się w chorobach wewnętrznych oraz reumatologii.
Od ponad 10 lat zajmuje się samodzielną opieką medyczną nad chorymi internistycznymi z uwzględnieniem szerokiej diagnostyki i leczenia zindywidualizowanego. W swojej wieloletniej praktyce opiekowała się chorymi z problemami kardiologicznymi, diabetologicznymi oraz endokrynologicznymi. Od kilku lat Pani doktor obserwuje znaczny odsetek chorych z problemami stawowymi, chorobami tkanki łącznej, chorobami zapalnymi co wpłynęło na decyzję dokształcenia się w dziedzinie reumatologii.

Czytaj więcejUmów on-line
Lek. Anna Kiliszczyk

Lek. Anna Kiliszczyk

specjalista chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie i Uniwesytetu Jagiellońskiego, na którym ukończyła  m.in. studia podyplomowe ” Żywienie kliniczne i opieka metaboliczna”, ” Antybiotyki i zarządzanie lekiem przeciwdrobnoustrojowym”. Zwolenniczka medycyny personalizowanej, kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Uczestniczy konferencjach i kursach medycznych w ramach kształcenia ustawicznego. Członek Towarzystwa Internistów Polskich i Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej.

Czytaj więcej
dr. Marlena Szcześniak

Lek. Marlena Szcześniak

Pani doktor jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Nefrologii, Dializoterapii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Centrum Klinicznego WUM. W ostatnich latach swoją pracę oparła głownie na pomocy pacjentom borykającym się z chorobą otyłością i jej powikłaniami. Bogate doświadczenie zdobyła w jednostkach takich jak m.in. Poradnia Chorób Metabolicznych Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego. W 2022r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu” Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Czytaj więcej