Skontaktuj się

Zespół lekarzy rodzinnych i internistów

Dr n. med. Robert Włodarczyk

Dr n. med. Robert Włodarczyk ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Zarządzanie Służbą Zdrowia – Wyższa Szkoła Biznesu – w Nowym Sączu.
Pracował między innymi w takich miejscach jak II Klinika Chorób wewnętrznych Alergologii i Pneumonologii, Wojskowy Instytut Medyczny z Centralnym Szpitalem Klinicznym, Wojskowy Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc w Otwocku.
Posiada wszystkie wymagane wg. prawa, Certyfikat z zakresu Diagnostyki i Leczenia Zaburzeń Oddychania Podczas Snu.
Specjalizuje się w pulmonologii oraz chorobach wewnętrznych. Leczy przede wszystkim choroby takie jak: astma, POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc, bezdech senny, sarkoidoza.

Czytaj więcej Umów on-line

Lek. med. Anna Brzezińska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Współpracowała z placówkami takimi jak: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, Instytut Kardiologii (I Klinika Wad Serca), NZOZ Amodent w Piastowie, ATR Specjalistyczna Poradnia Lekarska w Pruszkowie, GSPZLO w Ożarowie Mazowieckim, Klinika Profilaktyki Medycznej Sp. z o.o. w Warszawie
Specjalizuje się w chorobach wewnętrznych oraz reumatologii.
Od ponad 10 lat zajmuje się samodzielną opieką medyczną nad chorymi internistycznymi z uwzględnieniem szerokiej diagnostyki i leczenia zindywidualizowanego. W swojej wieloletniej praktyce opiekowała się chorymi z problemami kardiologicznymi, diabetologicznymi oraz endokrynologicznymi. Od kilku lat Pani doktor obserwuje znaczny odsetek chorych z problemami stawowymi, chorobami tkanki łącznej, chorobami zapalnymi co wpłynęło na decyzję dokształcenia się w dziedzinie reumatologii.

Czytaj więcej Umów on-line