Umów teleporadę
Menu

Zespół lekarzy rodzinnych i internistów

Dr n. med. Robert Włodarczyk

Dr n. med. Robert Włodarczyk ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Zarządzanie Służbą Zdrowia – Wyższa Szkoła Biznesu – w Nowym Sączu.

Pracował między innymi w takich miejscach jak II Klinika Chorób wewnętrznych Alergologii i Pneumonologii, Wojskowy Instytut Medyczny z Centralnym Szpitalem Klinicznym, Wojskowy Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc w Otwocku.

Posiada wszystkie wymagane wg. prawa, Certyfikat z zakresu Diagnostyki i Leczenia Zaburzeń Oddychania Podczas Snu.

Specjalizuje się w pulmonologii oraz chorobach wewnętrznych. Leczy przede wszystkim choroby takie jak: astma, POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc, bezdech senny, sarkoidoza.

Czytaj więcej

Dr n. med. Lucyna Hryszczyk

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu planowania i zarządzania w ochronie zdrowia w Międzynarodowej Szkole Menadżerów Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych.

Współpracowała z renomowanymi placówkami medycznymi w kraju i za granicą, m.in. z Taunton Teaching Hospital Somerset (Wielka Brytania) oraz Klinice Gastroenterologii i Klinice Geriatrii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Pracuje również jako Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii i Kierownik Działu Szybkiej Diagnostyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie, kierownik Poradni Gastroenterologicznej i przychodni przyszpitalnej oraz zastępca dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, a także dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Mokotów.

Specjalizuje się w chorobach wewnętrznych i gastroenterologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych, głównie chorób układu pokarmowego.

Czytaj więcej

Lek. med. Anna Brzezińska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Współpracowała z placówkami takimi jak: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, Instytut Kardiologii (I Klinika Wad Serca), NZOZ Amodent w Piastowie, ATR Specjalistyczna Poradnia Lekarska w Pruszkowie, GSPZLO w Ożarowie Mazowieckim, Klinika Profilaktyki Medycznej Sp. z o.o. w Warszawie

Specjalizuje się w chorobach wewnętrznych oraz reumatologii.

Od ponad 10 lat zajmuje się samodzielną opieką medyczną nad chorymi internistycznymi z uwzględnieniem szerokiej diagnostyki i leczenia zindywidualizowanego. W swojej wieloletniej praktyce opiekowała się chorymi z problemami kardiologicznymi, diabetologicznymi oraz endokrynologicznymi. Od kilku lat Pani doktor obserwuje znaczny odsetek chorych z problemami stawowymi, chorobami tkanki łącznej, chorobami zapalnymi co wpłynęło na decyzję dokształcenia się w dziedzinie reumatologii.

Czytaj więcej