Rejestracja on-line
Umów teleporadę
Menu

Zespół okulistów

Prof. dr hab. n. med. Marek Prost

Prof. dr n. med. Marek Prost jest specjalistą chorób oczu, absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. W latach 1973-1994 pracował w Klinice Okulistyki Akademii Medycznej w Lublinie. W latach 1994-2002 był kierownikiem Kliniki Okulistyki Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”. Od 2002 r. jest kierownikiem  Kliniki Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Prof. Prost specjalizuje się w  okulistyce dziecięcej: leczeniu zaćmy, jaskry, chorób siatkówki, schorzeń powiek, spojówek i dróg łzowych u dzieci. Wykonuje również operacje zaćmy, jaskry, siatkówki, powiek, spojówek i dróg łzowych u dorosłych.

Dr n. med. Marcin Jezierski

Specjalizuje się w chorobach oczu. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim mikrochirurgią zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepianiem zwijalnych soczewek wewnątrzgałkowych.

Dr n. med. Radosław Różycki

Specjalizuje się w chorobach oczu oraz chirurgii okulistycznej i rekonstrukcyjnej. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim mikrochirurgią zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepianiem zwijalnych soczewek wewnątrzgałkowych, operacjami rekonstrukcyjnymi dróg łzowych technikami endoskopowymi z wykorzystaniem energii laserowej oraz metodami klasycznymi, a także operacjami plastycznymi powiek.

Dr n. med. Ewa Oleszczyńska-Prost

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 1992 roku. Obecnie  Dyrektor Centrum Okulistyki Dziecięcej w Warszawie. Specjalista II stopnia z zakresu okulistyki.

Pierwsza w Polsce  wprowadziła  do leczenia: soczewki kontaktowe w  leczeniu dzieci po operacji zaćmy wrodzonej oraz opracowała zasady rehabilitacji widzenia, ortokorekcję  u dzieci w leczeniu krótkowzroczności, iniekcje toksyny botulinowej u  dzieci  w leczeniu zeza i oczopląsu.

Dr n. med. Karol Stasiak

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pracuje również jako Ordynator Kliniki Okulistycznej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Specjalizuje się w chorobach oczu. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim mikrochirurgią zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepianiem zwijalnych soczewek wewnątrzgałkowych.

Lek. med. Dominika Białas

Specjalizuje się w chorobach oczu. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem wad wzroku, chorobami zaćmy, zapaleniem rogówki oraz zespołami suchego oka, zabiegami usunięcia gradówki, guzków skóry, powiek i spojówki.

Lek. med. Mariusz Strąk

Specjalizuje się w chorobach oczu. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem wad wzroku, chorobami zaćmy, zapaleniem rogówki oraz zespołami suchego oka i iniekcjami doszklistkowymi.

Lek. med. Emilia Nowowiejska

W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem wad wzroku. W kręgu jej zainteresowań szczególne miejsce znajduje diagnostyka i leczenie jaskry. Biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Lek. med. Dominik Bronicki

Specjalista w zakresie okulistyki, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie zatrudniony jest w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie na stanowisku starszego asystenta w Klinice Okulistycznej. Uczestniczy w procesie diagnostyczno-terapeutycznym pacjentów w zakresie zabiegowym i zachowawczym.