Umów teleporadę
Menu

Zespół pediatrów

Lek. med. Marzena Gajewska

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej.

Od 2000 roku pracowała w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie w 2009r. uzyskała tytuł specjalisty w zakresie pediatrii. Obecnie kończy szkolenie specjalizacyjne w Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie w dziedzinie alergologii.

Od wielu lat pracuje w poradniach specjalistycznych dla dzieci zdrowych i chorych zajmując się profilaktyką zdrowotną dzieci, szczepieniami ochronnymi i chorobami wieku dziecięcego. Specjalizacja z alergologii pozwala Pani doktor opiekować się zarówno dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych nosa (alergiczny nieżyt nosa), skóry (atopowe i kontaktowe zapalenia skóry), układu oddechowego (astma, nadreaktywności oskrzeli) i przewodu pokarmowego (nietolerancje i alergie pokarmowe).

Czytaj więcej

Dr n. med. Tomasz Matuszewski

Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Jest specjalistą w zakresie pediatrii oraz alergologii. Współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Pomocy Chorym z Obrzękiem Naczynioruchowym.

Pracuje również jako starszy specjalista w Klinice Chorób Infekcyjnych i Alergologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

W Centrum Medycznym MML zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem problemów alergologicznych zarówno u dzieci jak i dorosłych. Wykonuje m.in. testy skórne, diagnozuje pokrzywki i obrzęki, leczy atopowe zapalenia skóry czy prowadzi chorych z alergią na jady owadów oraz z wrodzonym obrzękiem naczynioruchowym. Świadczy również porady z zakresu chorób infekcyjnych dla dzieci i dorosłych takich jak: borelioza, opryszczka czy półpasiec.

Czytaj więcej