Skontaktuj się

Medicover

Centrum Medyczne MML wzmacnia siły i dołącza do Medicover

Miło nam poinformować, że pod koniec lipca udziałowcem naszego Centrum Medycznego MML (CM MML) została firma Medicover. W ramach zmian, nasza klinika będzie bezpośrednio współpracowała ze Szpitalem Medicover na warszawskim Wilanowie. Chcemy zaznaczyć, że ta zmiana niesie ze sobą wiele możliwości rozwoju naszego biznesu, poszerzenia zakresu świadczonych usług oraz nowych, obiecujących projektów. Rozpoczęcie partnerstwa ze Szpitalem Medicover to także kolejny krok do rozszerzenia zakresu świadczonych usług medycznych i wzmocnienia naszych kompetencji. Jest to zwieńczenie wieloletniej, dobrej współpracy między naszymi szpitalami.

Medicover Polska od 26 lat koncentruje się na szerokim zakresie usług od zdrowia po wellbeing. Dziś firma oferuje usługi z zakresu profilaktyki i opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej opieki zdrowotnej, nowoczesne usługi stomatologiczne, zaawansowane procedury in vitro, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu wellness, w tym sport i dieta. Medicover prowadzi centra medyczne, szerokoprofilowe szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, centra stomatologiczne i salony optyczne. Ponadto oferuje pakiety sportowo-rekreacyjne oraz programy kafeteryjne dla klientów korporacyjnych.

CM MML w ramach partnerstwa będzie współpracowało ze Szpitalem Medicover. Jest to prywatny wielospecjalistyczny szpital, który swoim pacjentom zapewnia wszechstronną opiekę. W szpitalu wykonywane są kompleksowe badania oraz konsultacje wysokiej klasy specjalistów. Położony na warszawskim Wilanowie, Szpital Medicover zajmuje powierzchnię 16 tys. m².
W ramach placówki działa 9 specjalistycznych oddziałów: położnictwa, ginekologii, patologii i intensywnej terapii noworodka, kardiologii i chorób wewnętrznych, kardiochirurgii, chirurgii, urologii, pediatrii i chirurgii dziecięcej, anestezjologii i intensywnej terapii, oddział pomocy doraźnej, klinika medycyny wellness, szpitalne centrum konsultacyjne oraz centrum diagnostyki.

– CM MML od wielu lat przy użyciu nowoczesnego sprzętu zabiegowego i endoskopowego wykonuje zaawansowaną diagnostykę i przeprowadza pełnoprofilowe leczenie operacyjne. Nasza klinika może także poszczycić się doświadczeniem w przeprowadzaniu mało inwazyjnych, ambulatoryjnych zabiegów likwidujących przyczyny zaburzeń snu pod postacią chrapania i bezdechów śródsennych. Jestem pewien, że współpraca ze Szpitalem Medicover na Wilanowie będzie kolejnym krokiem w naszym rozwoju. Liczymy na wspólne projekty, które wykorzystywać będą doświadczenie i kompetencje naukowe lekarzy i specjalistów medycznych obu podmiotów medycznych – informuje dr n. med. Michał Michalik, współwłaściciel CM MML.

– Współpraca CM MML i Szpitala Medicover to pozyskanie ogromnego doświadczenia m.in. w zakresie leczenia urazów głowy i szyi, laryngologii, okulistyki. Na drodze naszego rozwoju chcemy współpracować z partnerami, którzy swoją filozofią działania, przygotowaniem merytorycznym, zasobami i osiągnięciami, na równi z nami dążą do ciągłego podnoszenia jakości usług medycznych. Dlatego jestem przekonana, że obie strony liczą na efekt synergii z największą korzyścią dla pacjenta – komentuje Anna Nipanicz-Szałkowska, Dyrektor Szpitala Medicover.

– Stabilna pozycja rynkowa, wysoki poziom świadczonych usług i zróżnicowanie oferty Centrum Medycznego MML to czynniki, które zadecydowały o rozpoczęciu współpracy z naszym nowym partnerem oraz poszerzeniu portfolio usług szpitalnych. – podsumowuje Marcin Łukasiewicz, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Szpitalnych, Członek Zarządu Medicover sp. z o.o. – Już dziś w szpitalnym portfolio Medicover w Polsce możemy poszczycić się działalnością dziewięciu szpitali. Obok wielospecjalistycznego Szpitala Medicover na warszawskim Wilanowie w naszym portfolio działa również Szpital Damiana, sieć szpitali o profilu położniczo-ginekologicznym Neomedic, Rehasport i Dom Lekarski w Szczecinie.