Dr n. med. Lucyna Hryszczyk

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu planowania i zarządzania w ochronie zdrowia w Międzynarodowej Szkole Menadżerów Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych.

Współpracowała z renomowanymi placówkami medycznymi w kraju i za granicą, m.in. z Taunton Teaching Hospital Somerset (Wielka Brytania) oraz Klinice Gastroenterologii i Klinice Geriatrii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Pracuje również jako Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii i Kierownik Działu Szybkiej Diagnostyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie, kierownik Poradni Gastroenterologicznej i przychodni przyszpitalnej oraz zastępca dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, a także dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Mokotów.

Specjalizuje się w chorobach wewnętrznych i gastroenterologii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych, głównie chorób układu pokarmowego.