Umów teleporadę
Menu

Zespół chirurgów twarzowo-szczękowych

Dr Marek Rybicki

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej z bardzo bogatym doświadczeniem w realizacji najbardziej skomplikowanych operacji i zabiegów.

Zakres usług:

Ortognatyka

Implantologia

Chirurgia stomatologiczna

Czytaj więcej

Lek. med. Monika Porembska

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu kosmetologii w medycynie w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Pracuje również jako młodszy asystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz jako asystent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus – Centrum Leczenia Obrażeń w Warszawie.

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim kompleksowym odtwarzaniem braku uzębienia, usuwaniem zębów stałych i mlecznych, dłutowaniem zębów zatrzymanych, plastyką wyrostka zębodołowego, plastyką połączenia ustno-zatokowego oraz plastyką chirurgiczną dziąsła.

Czytaj więcej

Lek. med. Dominik Tomasik

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie (2000r.). Wieloletni współpracownik I Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej na Akademii Medycznej w Warszawie.

Wysokiej klasy, uznany w stolicy praktyk w zakresie róznorodnych systemów implantologicznych w tym Strauman i Dentsply/Astra. Jednocześnie praca kliniczna i bogate doświadczenie chirurga szczękowego zapewniają mu najwyższą skuteczność przy najbardziej skomplikowanych zabiegach chirurgicznych. Doświadczenie poparte skutecznym wszczepieniem kilku tysięcy implantów. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

Czytaj więcej