Skontaktuj się

CM MML na Targach Twoje Zdrowie i Uroda

17 i 18 września serdecznie zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki na Targi „Twoje Zdrowie i Uroda”. To pierwsza edycja targów, które dla zwiedzających otwarte będą w sobotę w godz. 12.00-18.00, a w niedzielę w godz. 10.00-18.00. Będzie na nich również Centrum Medyczne MML

Podczas Targów Twoje Zdrowie i Uroda, każdy ze zwiedzających będzie mógł odwiedzić gabinety medyczne i skorzystać z konsultacji medycznych z lekarzami wielu specjalizacji oraz poddać się badaniom diagnostycznym. Na stoisku CM MML będzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji laryngologa i dietetyka.

Badanie Fiberoskopem

Dodatkowo na stoisku będzie można poddać się badaniu fiberoskopem, podczas którego lekarz oceni stan górnych dróg oddechowych. Fiberoskopia jest wskazana przede wszystkim u dzieci z podejrzeniem przerostu migdałka gardłowego (tzw. trzeci migdałek). U dorosłych badanie fiberoskopem można zlecić w przypadku podejrzenia raka nosogardła.

Targi Twoje Zdrowie i Uroda to doskonała okazja być się przebadać, tym bardziej że Targi odbędą się w przeddzień obchodów Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. Centrum Medyczne MML aktywnie włącza się w obchody tego tygodnia i z tej okazji w dniach 19-23 września będzie można wykonać badanie diagnostyczne NBI z  30% rabatem.  Specjalne zaproszenie na to badanie będzie można otrzymać na naszym stoisku w dniu targów a osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w targach mogą w tych dniach skorzystać z 10% rabatu – powiedział dr n. med. Michał Michalik

Badanie NBI

Sprzęt diagnostyczny NBI wykorzystuje tzw. wąską wiązkę światła (NBI) do oceny śluzówki górnych dróg oddechowych. Badanie polega na wprowadzeniu do górnych dróg oddechowych cienkiego endoskopu zakończonego kamerą o wysokiej rozdzielczości. W trakcie badania tkanki oświetlane są dodatkowo wąską wiązką światła, dzięki czemu uzyskuje się wysoko kontrastowy obraz, który pozwala różnicować i oceniać nieprawidłowości. Dzięki tej technologii lekarz może dostrzec bardzo wczesne zmiany, które dotąd były nie do wykrycia. Im szybciej nowotwór zostanie wykryty, tym większe szanse na jego wyleczenie.

Szczegółowy program Targów Twoje Zdrowie i Uroda znajdą Państwo na stronie http://twojezdrowieiuroda.pl/ Wstęp na targi kosztuje ok. 20 zł.

Zobacz także:

Zobacz wszystkie