Skontaktuj się

Lek. Magdalena Pilarska

Okulista Warszawa Anna Piotrowicz

Lek. Magdalena Pilarska

jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – posiada specjalizację w dziedzinie otolaryngologii, audiologii i foniatrii.

W Centrum Medycznym MML zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób krtani, nosa, zatok przynosowych, gardła i uszu. W szczególności zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń głosu, przewlekłą chrypką, guzkami głosowymi, męczliwością głosu oraz porażeniami krtani.

Prowadzi rehabilitację głosu. Wykonuje operacje w zakresie krtani ( mikrochirurgie krtani, usuwanie polipów krtani, pobieranie wycinków, laryngoplastykę iniekcyjną z augmentacją kwasu hialuronowego w jednostronnym porażeniu krtani). Wykonuje operacje nosa i zatok przynosowych ( operacje przegrody nosa, endoskopowe operacje zatok przynosowych, korekcje małżowin nosowych) oraz operacje w obturacyjnym bezdechu podczas snu (plastyka podniebienia miękkiego, wycięcie migdałków podniebiennych).

Wykonuje diagnostykę łagodnych położeniowych zawrotów głowy oraz manewry uwalniające.

Szkolenie specjalistyczne odbyła w Klinice Otolaryngologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie, gdzie pracuje do dziś.  Specjalizację z audiologii i foniatrii zrealizowała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu i Mowy w Kajetanach. Jest czynnym klinicystą, chirurgiem głowy i szyi.