Skontaktuj się

Dr n. med. Paulina Kołodziejczyk

Dr n. med. Paulina Kołodziejczyk
Specjalizuje się w otorynolaryngologii.

W Centrum Medycznym MML wykonuje operacje migdałków u dorosłych, operacje poprawiające drożność nosa (plastyka przegrody nosa i małżowin nosowych) oraz zajmuje się leczeniem operacyjnym zaburzeń oddychania w czasie snu – chrapania i bezdechów.

Lek. Paulina Kołodziejczyk ma doświadczenie w diagnostyce i leczeniu ostrych i przewlekłych chorób uszu, nosa, gardła, krtani, a także w leczeniu zawrotów głowy. 

Dyplom lekarza uzyskała na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z otorynolaryngologii uzyskała w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Uczestniczyła w licznych kursach chirurgii endoskopowej zatok przynosowych oraz mikrochirurgii ucha środkowego w kraju i za granicą, m.in. Advanced Surgical Training Course w Piacenzie w 2017 roku – kurs dotyczący chirurgii implantów ślimakowych organizowany przez Gruppo Otologico.

Jest autorką i współautorką prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi od 2017 roku.

+48 22 406 54 22