Skontaktuj się

Nowe wydanie kwartalnika MML

zyjmy_zdrowo_3_2016

W nim wywiad z Bożeną Dykiel, ciekawe spostrzeżenia dr hab. n. med. Lidii Zawadzkiej-Głos na temat zbyt później diagnozy maluchów oraz garść ciekawych informacji na temat leczenia zaćmy, chrapania i grypy.

Szanowni Czytelnicy,

oddając w Państwa ręce jesienny numer naszego kwartalnika poruszamy w nim tematy dotyczące zagadnień medycznych, którymi najczęściej są zainteresowani nasi pacjenci w tym okresie.

Jak radzić sobie z problemami laryngologicznymi u dzieci? Kiedy mamy do czynienia ze zwykłym katarem, a kiedy potrzeba konsultacji innych specjalistów? W tym numerze powiemy też, jak radzić sobie z chrapaniem i bezdechami, które powodują, że jesteśmy niewyspani, organizm jest zmęczony i szwankuje nasz metabolizm. Jakie nowoczesne rozwiązania oferujemy w leczeniu choroby – starej jak świat, dawniej zwanej kataraktą, a współcześnie po prostu zaćmą.

W Centrum Medycznym MML staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom świadomych swych potrzeb i praw pacjentom. Proponujemy nowoczesne leczenie i interdyscyplinarne podejście do problemów medycznych.

Wioletta Michalik
Redaktor Naczelna

Zapraszamy do lektury!

Zobacz także: