Skontaktuj się

O klinice

Chcąc zapewnić pacjentom odpowiednie standardy medyczne, stworzyliśmy wielospecjalistyczny zespół lekarski o wysokich kompetencjach, a także zadbaliśmy o dobrej jakości, precyzyjny sprzęt zabiegowy i endoskopowy renomowanych firm. W ten sposób możemy wykonywać zaawansowaną diagnostykę, jak również przeprowadzać pełnoprofilowe leczenie operacyjne. Do Państwa dyspozycji mamy 9 profesjonalnie wyposażonych, estetycznych gabinetów diagnostyczno-zabiegowych oraz oddział szpitalny z 2 salami operacyjnymi i 11 łóżkami.

Nasza klinika może poszczycić się także doświadczeniem w przeprowadzaniu mało inwazyjnych, ambulatoryjnych zabiegów likwidujących przyczyny zaburzeń snu pod postacią chrapania i bezdechów śródsennych.

W Centrum Medycznym MML opiekujemy się nie tylko osobami dorosłymi. Specjalnie przeszkolony zespół zadba również o zdrowie najmłodszych pacjentów.

Dotychczasowym pacjentom dziękujemy za zaufanie i uznanie dla naszych działań. Tych z Państwa, którzy borykają się z problemami laryngologicznymi czy okulistycznymi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.