Skontaktuj się

Strefa Czystego Powietrza w CM MML

Wraz z rosnącymi obawami związanymi z koronawirusem informujemy, iż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Pacjentom możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na bieżąco monitorujemy i wprowadzamy oficjalne wytyczne GIS oraz władz państwowych.

W obecnej chwili jako eksperci w dziedzinie leczenia górnych dróg oddechowych wdrożyliśmy działania, które już niedługo będą obowiązywały wszędzie. Z wyższą częstotliwością dezynfekujemy wszystkie gabinety lekarskie wraz z elementami wyposażenia, inne pomieszczenia ogólnodostępne, sprzęt, narzędzia i meble za pomocą certyfikowanych środków czyszczących i dezynfekujących oraz przepływowych lamp bakteriobójczych.

Ponadto, profilaktycznie podejmujemy szereg dodatkowych środków zapobiegawczych w celu ochrony przed narażeniem na działanie dowolnego wirusa.

Oprócz powyższych standardowych praktyk wdrożyliśmy zaostrzoną kontrolę przestrzegania zasad higieny i aseptyki tworząc Strefę Czystego Powietrza:

– w naszej placówce umieściliśmy przepływowe lampy bakteriobójcze, które emitują promieniowanie o długości fali UV-C 253,7 nm, które nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje, działają u nas również oczyszczacze powietrza z filtrami HEPA,

– dla większego bezpieczeństwa i komfortu Pacjentów oraz personelu w recepcji i pomieszczeniach socjalnych umieściliśmy dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk,

– zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji wszystkich stref CM MML: gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych, sali operacyjnych, recepcji, poczekalni, łazienek, pomieszczeń socjalnych i biurowych,

– w każdym gabinecie lekarskim dostępne są mydła zwykłe, antybakteryjne i przeciwwirusowe,

– wszystkie kosze na śmieci są zamykane,

– we wszystkich gabinetach, łazienkach oraz pomieszczeniach socjalnych w widocznym miejscu umieściliśmy instrukcje mycia rąk zgodne z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego,

– zwiększyliśmy zamówienia środków czystości, preparatów do mycia i dezynfekcji rąk, sprzętu i narzędzi oraz pomieszczeń.

W ramach profilaktyki oferujemy kroplówki witaminowe, wzmacniające odporność organizmu. Szeroki wybór pakietów dostępny jest w CM MML. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, w tym z konsultacjami z ekspertami w dziedzinie leczenia infekcji górnych dróg oddechowych, którzy udzielą Państwu indywidualnych porad związanych z profilaktyką oraz prewencją przed wirusem.

Zobacz także:

Zobacz wszystkie