Umów teleporadę
Menu

Usługi

Rozwiązywanie problemów zdrowotnych każdego z naszych Pacjentów rozpoczynamy od w pełni profesjonalnej, merytorycznej konsultacji. Zapewniamy ją Państwu podczas wizyty w naszych gabinetach specjalistycznych. Konsultacja przeprowadzana jest zawsze z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego renomowanych firm medycznych oraz wysokiej jakości materiałów leczniczych.

Na podstawie wywiadu lekarskiego oraz wyników dobranych indywidualnie badań zalecamy właściwe dla Pacjenta leczenie.

W sytuacji, gdy leczenie zachowawcze nie przynosi oczekiwanych efektów lub jest niewystarczające, proponujemy wykonanie zabiegów operacyjnych.

Oferujemy szeroki zakres laryngologicznych i okulistycznych zabiegów operacyjnych u dorosłych i dzieci w ramach „chirurgii jednego dnia”. Umożliwiamy też pozostanie pacjentom po zabiegach operacyjnych na noc pod opieką personelu medycznego.

Użycie nowoczesnego sprzętu do precyzyjnych technik zabiegowych pozwala na zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa podczas zabiegów, zmniejsza dyskomfort Pacjenta po operacji oraz ryzyko powikłań, a także sprzyja szybkiej rekonwalescencji.

Operacje wykonujemy w każdym rodzaju znieczulenia w zależności od wskazań medycznych, jak również od preferencji Pacjenta. Może to być znieczulenie miejscowe, dożylne (sedacja) oraz ogólne (narkoza).

Pacjenci pozostający w Centrum Medycznym MML na noc mają do dyspozycji komfortowe sale chorych z łazienkami i TV. Pacjenci, którzy po zabiegach w naszym Centrum wracają do domu tego samego dnia, pozostają w kontakcie telefonicznym z lekarzem operującym i lekarzem anestezjologiem. Nasz wysoko wykwalifikowany personel medyczny jest do dyspozycji Pacjentów przez cały okres pobytu w MML.