Skontaktuj się

Dzień Otwarty – Marzec miesiącem zdrowego snu

W związku z obchodami Światowego Dnia Snu, który w tym roku wypadał 17 marca, Centrum Medyczne MML zorganizowało Dzień Otwarty dla pacjentów borykających się z problemami i zaburzeniami snu. Zaburzenia oddychania podczas snu to patologie, które mogą wpływać na nasze samopoczucie w ciągu dnia i zdrowie całego organizmu – nie należy ich lekceważyć. Najczęstszym zaburzeniem snu, które występuje u prawie 2 miliardów osób na całym świecie jest chrapanie. Niestety ten problem nadal jest bagatelizowany a mitów nt. powodów oraz sposobów radzenia sobie z chrapaniem wciąż przybywa. 

W ramach Dnia Otwartego, 48 zarejestrowanych wcześniej pacjentów miało możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z naszymi specjalistami otolaryngologami. Mogli dowiedzieć się więcej nt. swojej przypadłości i możliwych metod leczenia a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. 

Włączając się w akcje World Sleep Day chcemy podkreślić, jak wielka wartość drzemie w zdrowym śnie i jaką istotną kwestią dla funkcjonowania naszego organizmu jest prawidłowy i niezaburzony oddech podczas snu.

Zobacz także:

Zobacz wszystkie