Skontaktuj się

Program Fitlipo

Program Fitlipo. Pokaż piękno swojego ciała

Marzysz o pięknej i wysportowanej sylwetce, a ćwiczenia na siłowni nie przynoszą zadowalającego rezultatu? Program Fitlipo jest stworzony dla osób, które chcą osiągnąć sportową sylwetkę i poczuć się dobrze z samym sobą. Daje także lepszy start. Zaczynasz z efektami, które osiągnąłbyś po roku regularnych ćwiczeń na siłowni.

Ćwiczenia fizyczne stały się modne. Jednak wiele osób trenuje w niewłaściwy sposób bądź ich aktywność fizyczna ogranicza się do zrobienia sobie zdjęcia na siłowni do serwisu społecznościowego. Tymczasem pracujemy coraz dłużej, a stres i dodatkowe pokusy są czynnikami wpływającymi na tryb naszego życia. Dla wygody i przez brak motywacji często wybieramy wszystko inne niż to, by zadbać o swoje ciało. Czas leci i po kilku latach nasz organizm zaczyna protestować i dotkliwie dostrzegamy problem. Jesteśmy wykończeni psychicznie i fizycznie. Niechcianym bonusem są: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie i nadmiar kilogramów.

Gdy na szali jest zdrowie, zyskujemy motywację do pracy nad sobą i swoim ciałem. Często porywamy się na duży wysiłek fizyczny bez odpowiedniego zaplanowania treningu i bez konsultacji z lekarzem. Ćwiczenia mogą nie przynieść efektów, a nawet pogorszyć nasz stan. Warto odpowiednio przygotować się.

Fitlipo na ratunek sylwetki

Fitlipo to specjalny program treningowo-wspomagający, który pomoże w osiągnięciu założonych celów np. osiągnięcia sportowej sylwetki oraz dobrego samopoczucia czy sprawi, że łatwiej będzie nam wprowadzić dobre zmiany w stylu życia. – Program łączy wiedzę i doświadczenie z wielu dziedzin: medycyny, nowoczesnych technologii, dietetyki, psychologii i treningów – wyjaśnia doktor Damian Zaborowski. Fitlipo na pierwszym miejscu stawia osobę, która poddaje się programowi. Wybacza potknięcia, ale nie toleruje lenistwa, siedzenia na kanapie, objadania się czy braku aktywności. – Fitlipo to nie jest cudowna pastylka, bo takich nie ma. Dieta i ćwiczenia to podstawa, ale nawet silne mięśnie nie zawsze widoczne są pod warstwą powierzchniowego, trudnego do pozbycia się opornego tłuszczu – dodaje doktor Zaborowski. Fitlipo pozwoli wykonać skok o rok treningów do przodu.

Elementy programu Fitlipo

Każdy etap programu wiąże się ze wsparciem profesjonalistów, którzy zagłębiając się w problem danej osoby, analizują jego sytuację i dopasowują optymalne rozwiązanie. Eksperci sprawią, że polubisz swoje ciało na tyle, że chętniej będziesz je eksponować a nawet przeglądać w lustrze. Zyska na tym pewność siebie i osobowość.

1.     Analiza problemu i stylu życia danej osoby w trakcie konsultacji lekarskiej. Za pomocą USG badana jest tkanka tłuszczowa, dodatkowo analizuje się krew, kwalifikuje do liposukcji oraz wyznacza cele.
2.     Zabieg sportowej liposukcji Vaser lipo.
3.     Rehabilitacja, drenaże, masaże, zabiegi wspomagające oraz edukacja.
4.     Dostosowanie indywidualnego programu ćwiczeń w Sali kardio.
5.     Konsultacja dietetyka i/lub psychologa.
6.     Wyznaczenie planu treningowego w fitness klubie lub w domu.

Dla Kogo przeznaczony jest Fitlipo

– Dla osób aktywnych, którzy dbają o sylwetkę i zdrowie, których celem jest podkreślenie sportowej sylwetki i pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej z miejsc, z których pomimo systematycznych treningów, nie mogą się jej pozbyć.

– Dla osób, które po długiej przerwie wracają do aktywności. Ich celem jest lepszy start i samopoczucie oraz ćwiczenie bez kompleksów.

– Dla sportowców amatorów, którzy biorą udział w różnego rodzaju zawodach: biegach, ironmanach, triathlonach. Ich celem jest osiąganie lepszych wyników sportowych, dzięki pozbyciu się balastu tkanki tłuszczowej, szczególnie z okolicy brzucha.

Fitlipo w skrócie
–        systematyczna aktywność
–        sportowa liposukcja
–        szybka regeneracja
–        szczupła sylwetka