Skontaktuj się

Kroplówki witaminowe


Kroplówki witaminowe
, to dożylne wlewy z witaminami lub minerałami. Mają one za zadanie uzupełnianie braków witamin w organizmie, poprawiać samopoczucie oraz regenerować po chorobach oraz operacjach. Jest to alternatywa dla suplementów diety w tabletkach. Kroplówki są łatwo przyswajalne przez organizm, jeden wlew trwa ok. 30-60 min.

Do niedawna kroplówki kojarzyły się z trudną dostępnością oraz przywilejem gwiazd. Nic bardziej mylnego! Z kroplówek może korzystać każdy, kto przeszedł pozytywnie kwalifikację lekarską. Ceny kroplówek uzależnione są od ich składu i mieszczą się w przedziale 120 – 350zł.

Kroplówki to najskuteczniejsza forma dostarczania witamin i mikroelementów do organizmu. Skład każdej podawanej kroplówki jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Przed pierwszym podaniem wlewu niezbędna jest konsultacja lekarska. Warto aby były wykonywane przez profesjonalną kadrę medyczną dbającą o bezpieczeństwo i komfort każdego pacjenta. W ofercie Centrum Medycznego MML są kroplówki o różnym działaniu. Kroplówki oczyszczające skierowane są do osób chcących usunąć z organizmu niechciane substancje, czyli różnego rodzaju toksyny. Wlewy regenerujące dedykowane są osobom, które przebyły zabieg chirurgiczny. Pozwoli im to, szybszy powrót do dawnej sprawności. Osoby przemęczone powinny wybrać kroplówkę o działaniu wzmacniającym lub nawadniającym, a osoby, które czynnie uprawiają sport powinny skorzystać z kroplówki „dla aktywnych”, która pomoże poprawić kondycję.