Skontaktuj się

PAKIET BADAŃ „ZDROWY NOS”

Dolegliwości występujące w obrębie błony śluzowej nosa to bardzo częsty powód wizyty u laryngologa. Nos, z racji pełnionej przez niego roli, w procesie oddychania, ma bardzo duży wpływ na ogólną fizjonomię, co przekłada się na nasze samopoczucie i ogólne funkcjonowanie.

Objawy t.j: przewlekły katar, krwawienia, tkliwość nosa, wysychanie błony śluzowej czy problemy z oddychaniem przez nos są uciążliwe, utrudniają codzienne funkcjonowanie i mogą świadczyć o chorobach w jego obrębie. Leczenie chorób nosa i dolegliwości, z nim związanych podyktowane jest w dużej mierze przyczyną zaistniałego problemu.

Jeżeli obserwujesz u siebie dolegliwości, które mogą świadczyć o chorobie w obrębie nosa,w Centrum Medycznym MML przygotowaliśmy pakiet badań diagnostycznych, które pozwolą określić ich przyczynę. Spośród najczęściej diagnozowanych chorób wymienić można: skrzywienie przegrody nosa, polipy, perforację przegrody nosa czy też przewlekłe zapalenie zatok przynosowych.

Zakres pakietu „Zdrowy nos”

Dlaczego warto skorzystać z pakietu „Zdrowy nos”

  • Upewnisz się, że wszystko jest w porządku, a w przypadku nieprawidłowych wyników będziesz mieć szansę na szybkie włączenie leczenia i zapobieganie powikłaniom.
  • Sprawdzisz czy odczuwalne dolegliwości zdrowotne są wynikiem choroby nosa
  • Zaoszczędzisz pieniądze. Koszt badań w pakiecie jest niższy niż pojedynczych badań.


Cena całego pakietu badań 1199 zł

Umów wizytę w Centrum Medycznym MML i skorzystaj z pakietu.